Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 252 producten.
Polyurethaanrollers met kogellager met totale sluitrem en holle kernwielen
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
144 mm Algemene lengte en polyurethaan wiel materiaal Heavy Duty ICaster voor zware toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Soepel lopende polyurethaan zwenkwielen met kogellagers, draagvermogen 450 tot 850 kg, ideaal voor magazijn en diverse toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
De rode 80mm Wielen van de Palletvrachtwagen, 800kg-Ladingspallet Jack Roller Wheels
| Productnaam: | 80mm pu van de gietijzerkern rood de wielen dubbel kogellager 6204 van de polyurethaanpallet |
|---|---|
| Stijl:: | Enig wiel |
| Wielkleur:: | Rood |
De Capaciteit van Pu 350kg Wielen van de 6 Duim de Op zwaar werk berekende Gietmachine voor Industrieel
| productnaam: | 6 inch diameter 2 inch breedte zwenkplaat boog loopvlak rode pu ijzeren kern zware zwenkwielen voor |
|---|---|
| Stijl:: | Boogloopvlak PU heavy duty zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Rood + Zilver |
Polyurethaan 80mm de Capaciteit van Palletjack roller wheels with 1870lbs
| Productnaam: | 80mm 1870lbs pu van de gietijzerkern de oranje achterwielen van de polyurethaanpallet voor palletvra |
|---|---|
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
| Wieldiameter:: | 80 mm |
1000kg de Gietmachines van het ladings8x2inch Polyurethaan voor Palletvrachtwagens
| Productnaam: | pu van de het gietijzerkern van 8x2inch 1000kg rode polyurethaan voorwielen voor palletvrachtwagens |
|---|---|
| Wielkleur:: | Groen |
| Wieldiameter:: | 8inch |
8inch op zwaar werk berekende Gietmachines Met veerwerking, 770lbs die Op zwaar werk berekende Polyurethaangietmachines laden
| Productnaam: | pu van het de capaciteitsijzer van de 8 duim770lbs lading de op zwaar werk berekende dubbele garages |
|---|---|
| Stijl:: | Gietmachine van de wartel de dubbele lente |
| Wieldiameter:: | 8 duim |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Capaciteit Vaste Plate Caster Wheel Fabrikant
| Naam van het product: | OEM Rubber Wheel 125mm 200kg Capaciteit Vaste plaat Heavy Duty Rollers |
|---|---|
| Stijl:: | 5" vaste rubberen rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
6 van de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines 230kg van het duim Industriële Wiel de Ladingscapaciteit
| productnaam: | WBD Factory Sales 6 inch industriële wieldraaibare zwarte rubberen zware zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | 6 "rubber zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 150mm |

