Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 252 producten.
ISO9001 de vlakke Plaat van de Loopvlakwartel de Beverwielen van de 6 Duimwartel voor Dolly
| Productnaam: | 6 inch Holle Wiel 616LBS Laadvermogen Gietijzeren Zwenkplaat Heavy Duty Casters Groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch zware meubelwielen |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Klantgerichte Ingepaste Hoofd Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Stamwartel
| Productnaam: | De klantgerichte 100x32mm Stevige Wiel Ingepaste Gietmachines van het de PlichtsGietijzer van de Sta |
|---|---|
| Stijl:: | De stamgietmachines van de gietijzerwartel |
| Steunoppervlakte Treament:: | elektroforese |
Draagvermogen Rode industriële drager met dubbele kogellagers Zink geschilderd 837lbs wielvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Industriële zwenkwiel met kogellagers en duurzame polyurethaan wiel voor zware toepassingen
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
5 inch totale hoogte polyurethaan zwenkwielen met een draagvermogen van 1000 lbs en 2 inch wielbreedte sterke wielen voor zware magazijnomstandigheden
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
4 Bevers van het de Wartel de Op zwaar werk berekende Meubilair van de duim200kg Capaciteit met Rollager
| Productnaam: | Fabrieksverkoop 4 Wartel van het de CapaciteitsGietijzer van het duim de Zilveren Holle Wiel 200kg m |
|---|---|
| Stijl:: | gietmachines van het 4 duim de holle meubilair |
| Wielgrootte:: | 4 duim |
Hoogte 194 mm pu-rolwiel met ballagers glad rollend rolwiel voor magazijnwagens en industriële
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Hoogte 194 mm rood pu wiel polyurethaan rollen glad loopvlak type industriële rollen wielen ideaal voor het vervoer van zwaar materieel en machines
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
125mm Wielen van de Wartelbevers van de Ladingscapaciteit 880LBS de Op zwaar werk berekende
| Productnaam: | 125mm van het de Capaciteits880lbs Ijzer Pu van de Diameter de Hoge Lading van de het Wielwartel Gro |
|---|---|
| Stijl:: | 880lbs pu zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 880lbs |

