Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
837lbs wielcapaciteit zware rollers polyurethaan materiaal dubbele kogellagers zware ladingcapaciteit
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Lagers: | Ballenlagers |
Eenwielstyl Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Totaal slotremtype Duurzaamheid Materialen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Aanpasbare rubberen zwenkwielen met verzinkte schroefdraadsteel die grip en soepel rollen bieden op diverse vloertypes
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Hard 100mm Wielen de Op hoge temperatuur van de Diametergietmachine met Rollager
| Productnaam: | 100mm Zwarte de Wartel Hittebestendige Gietmachines van het Diameter Phenolic Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stijl:: | 100mm wartel hittebestendige gietmachines |
| Wieldiameter:: | 100 mm |
Zwarte Wielstop in Stam de Plastic het Winkelen Gietmachines van de Voedselkar 2 Duim
| productnaam:: | Zwarte het Wielstop van de Wholesales Kleine Grootte in de Kargietmachines van het Stam Plastic Voed |
|---|---|
| Wielmateriaal:: | Pp |
| Type:: | De stam van het karretjewielen van de voedselkar |
Industriële Op zwaar werk berekende Gietmachineswielen 125x50mm van de WielenKogellager van 440LBS Zwart Rubber Vast Type
| Productnaam: | 125x50mm 440LBS Zwarte Rubber het Type van WielenKogellager Vaste Op zwaar werk berekende Industriël |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer Rubber Stijve Gietmachine |
| Wielgrootte:: | 125x50mm |
4 van de Groefwielen van het duimmetaal H van de het Staal Stijve Glijdende Rol Stevige het Spoorgietmachines
| Productnaam: | 4 van de Groefwielen van het duimmetaal H van de het Staal Stijve Glijdende Rol Stevige het Spoorgie |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve spoorgietmachine |
| Wieldiameter:: | 100 mm |
Glanzige werkbank zware rollen met terugtrekbare zijkanten met een hoge laadcapaciteit
| Typ van rem: | Totaal Slot |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
Eenwiel Rood Pu Wiel Polyurethane Casters Pu Caster Wiel Met 1000 Lbs Lading Capaciteit
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
4 inch polyurethaan ruiten, stijlvol ontworpen voor zware lasten
| Algemene Hoogte: | 4 inch. |
|---|---|
| Ruitengrootte: | 150 mm |
| Hoogte: | 194mm |

