Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
5 van de de Wielen Middelgrote Plicht van het duim de Rode Polyurethaan Zachte van de het Sluitenwartel Zijkarren van het de Gietmachineskarretje
| Productnaam: | 5 van de de Wielen Middelgrote Plicht van het duim de Rode Polyurethaan Zachte van de het Sluitenwar |
|---|---|
| Stijl:: | de gietmachinewielen van het 5 duimpu sluiten |
| Wielgrootte:: | 5Inch |
Zwaar werk 350 kg PU gietijzer draaiwiel zonder rem
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
4/5/6/8 inch kogellager draaiend rigide vergrendeling trolley kar wielen draadstengel topplaat gemonteerd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| De berg: | Draaibaar, stijf, vergrendeld |
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
Ballenlagerij Meubelen Roller Wheel Voor 3-5 inch Wielen Langdurige prestaties
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
Het Polyurethaan Enige Wielen van de aluminiumkern 5 Duim 6 Duim 8 Duim voor de Pallet Jack Industrial Trolleys van Palletvrachtwagens
| Productnaam: | van de het Aluminiumkern van 4inch 5inch 6inch 8inch het Polyurethaan Enige Wielen voor de Pallet Ja |
|---|---|
| Wielkleur:: | Oranje |
| Wieldiameter:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |
Holle Core Polyurethane Casters gladde loopvlak enkelwiel met 194mm hoogte / 2 inch
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Soepel en stil kantoormeubilair met 3-5 inch plastic of PU wielen
| Vervoervermogen: | 10-60 kg |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Afmaken.: | Zinkgeplatte/gripringstengel/draadstengel |
Nylon meubelwielen Milieuvriendelijke Duurzame Wielen Geschikt voor Huis, Kantoor, Kleine Kasten, Babybedden, Trolleys
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
65kg het Slotpu van de capaciteitsplaat Totale Lichte Plichtsgietmachines
| Productnaam:: | 65kg het slotpu van de capaciteitsplaat de totale lichte fabrikant van plichtsgietmachines |
|---|---|
| Het dragen:: | dubbel kogellager |
| Type:: | Pu van het wartel totale slot lichte plichtsgietmachines |
WBD 75mm Gietmachines van de Diameter de Rode Wiel Vaste Pu Middelgrote Plicht
| Productnaam: | Levering WBD 75mm Gietmachines van de Diameter de Rode Wiel Vaste Pu Middelgrote Plicht |
|---|---|
| Stijl:: | Pu vaste middelgrote plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 75x32mm |

