Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
125mm Vaste Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Wiel286lbs Capaciteit Pu
| Productnaam: | Hoge Lading 125mm Wiel286lbs Capaciteit Pu bevestigde Middelgrote Plichtsgietmachines voor Verkoop |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm pu stijve middelgrote plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 5“ |
500kg vijf Karretje van het Wielen het Vouwbare Platform met Industrieel Handvat
| Productnaam:: | 500kg vijf van de Karretjes de Zwarte Plastic Vouwbare Industriële Karretjes van het Wielenplatform |
|---|---|
| Materiaal:: | Plastic |
| Wieldiameter:: | 5 inch |
200kg vier het Karretje Algemene Hoogte van het Wielen Zwarte Plastic Vouwbare Platform 6 Duim
| Productnaam:: | 200kg vier de Karretjesfabrikant China YLcaster van het Wielen Zwarte Plastic Vouwbare Platform |
|---|---|
| Materiaal:: | Plastic |
| Wiel diameter:: | 4 inch |
Gewichtscapaciteit Zwarte werkbank rolwielen met zijdelingse montage
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Typ van rem: | Totaal Slot |
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
880lbs capaciteit 90x60cm Zwarte Plastic Vouwbare Op zwaar werk berekende OEM van het Platformkarretje
| Productnaam:: | 880lbs capaciteit 90x60cm Zwarte Plastic Vouwbare Op zwaar werk berekende OEM van het Platformkarret |
|---|---|
| Materiaal:: | Plastic |
| Wieldiameter:: | 5 inch |
Zware werkbank rolwielen holle kern enkelwiel voor industriële verwerking
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
|---|---|
| Type wiel: | Holle kern |
| Ruitengrootte: | 150 mm |
Middelgrote Plicht 5“ Pu-Wartelgietmachines met Zijrem past aan
| Productnaam: | Past Hete Verkoop 5 van Amazonië“ Ware Pu-Wartel met de Zijgietmachines van de Rem Middelgrote Plich |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm pu middelgrote de plichtsgietmachines van het wartelsluiten |
| Wielgrootte:: | 125mm |
150mm Pu van het Diameteraluminium de Oranje Op zwaar werk berekende Industriële Wielen van Wartelgietmachines
| Productnaam: | 150mm het Type van Diameterkorea Aluminium Oranje Pu Op zwaar werk berekende Industriële de Wielenle |
|---|---|
| Stijl:: | Wartel op zwaar werk berekende industriële wielen |
| Wielgrootte:: | 150mm |
6 de Vlakke Enige Wielen van het duimpolyurethaan voor Op zwaar werk berekende Industriële Gietmachines
| productnaam: | 6 inch aluminium kern oranje polyurethaan platte enkele wielen voor zware industriële zwenkwielen |
|---|---|
| wiel kleur:: | Oranje |
| Wiel diameter:: | 4 inch/5 inch/6 inch/8 inch/10 inch |
3 duim 4 Duim van de de Wielen Holle Hoofdbout van het 5 Duim de Zachte TPR Boodschappenwagentje Gietmachines Grey Bolt Hole Swivel Casters
| Productnaam:: | 3 duim 4 Duim van de de Wielen Holle Hoofdbout van het 5 Duim de Zachte TPR Boodschappenwagentje Gie |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |

