Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
Glanzige kleurrijke meubelwielen met greep ring stam afwerking en 3-5 inch diameter
| Toepassing: | Meubelen |
|---|---|
| Afmaken.: | Zinkgeplatte/gripringstengel/draadstengel |
| Gietmachinetype: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transparent Caster |
Zinkgeplatte middelgrote rollen met een totale hoogte van 5-3/4 inch en PU/PVC/TPR/PP/rubber wielen die zijn gebouwd om zware lasten te weerstaan
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Type wiel: | PU/PVC/TPR/PP/rubber |
| Wijdte van het wiel: | 3 4 5 6 inch |
4x2 van de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines van de duim Blauwe Zijrem het Karretjewielen
| Productnaam: | De duurzame 4x2-van de de Remwartel van het Duim Blauwe Stevige Wiel Zij Op zwaar werk berekende het |
|---|---|
| Stijl:: | Blauwe Zij de Remgietmachine van Pu |
| Wielgrootte:: | 4x2inch |
100mm rijdt het Stille Polyurethaan Stijve het Staalpu Bevers van Plaatstainelss met Stoflakens
| Productnaam: | 100mm rijdt het Stille Polyurethaan Stijve het Staalpu Bevers van Plaatstainelss met Stoflakens |
|---|---|
| Stijl:: | Vaste pu roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Kogellager |
3-6 wielen opvouwbaar transport vrachtwagen platform trolley met 90 cm hoogte en 300-500 kg capaciteit
| Totale hoogte: | 90cm |
|---|---|
| Laadvermogen: | 300kg-500kg |
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
2 de“ Stille van de Plichtsgietmachines van Wiel Zwarte pvc Lichte van het de Wartelslot Bevers van het de Boutgat voor Kleine Karretjes
| Productnaam:: | 2“ Stille van de de Gietmachineswartel van Wiel Zwarte pvc van de het Slotbout het Gatenbevers voor |
|---|---|
| Materiaal:: | PVC/PU |
| Handelswijze:: | Bal bearingx2 |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim Op zwaar werk berekende Polyurethaan van het de Plaat Zachte Industriële Karretje de Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim de Grijze Pu Roestvrije staal Totale Rem
| Productnaam: | 5 van de de Wartel Totale Rem van het duim de Grijze Pu Roestvrije staal Groothandel van de Gietmach |
|---|---|
| Stijl:: | Grijze pu roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Bal |
242lbs het laden van de Gietmachinewielen ISO9001 van het 4 Duimstaal met Kogellager
| Productnaam: | 4 inch 242lbs bovenplaat boutgat zwenkbare vaste pp-kern grijze pu middelzware 304 roestvrijstalen z |
|---|---|
| Stijl:: | Middelzware pu roestvrijstalen zwenkwielen |
| Dragend Type:: | Kogellager |
De middelgrote Gietmachines van het Plichtskarretje Kogellager van pvc van 4 de Wartelwielen van het Duim het Rode Polyurethaan
| Productnaam: | 4 van de Wartelwielen van het duim Rode Polyurethaan van de het Kogellager Middelgrote Plicht van pv |
|---|---|
| Stijl:: | De middelgrote plicht van de wartelgietmachine |
| wiel kleur:: | Red+White |

