Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
2 Lage Hoge het Profielgietmachines van het duim Op zwaar werk berekende Ijzer Pu - de Gietmachinewielen van de kwaliteitsmachine
| Productnaam: | 2 Lage Hoge het Profielgietmachines van het duim Op zwaar werk berekende Ijzer Pu - de Gietmachinewi |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende lage profielgietmachines |
| Wielkleur:: | Red+Black |
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
837lbs wielcapaciteit industriële rolster zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling zwaar voertuig duurzaam transport rolster wiel
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Oranje 125mm Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines met Remmen voor Karretjes
| Productnaam: | 125mm wartel vaste pu van de remplaat oranje hummer betreden wiel op zwaar werk berekende gietmachin |
|---|---|
| Stijl:: | Pvc-de op zwaar werk berekende gietmachines van de loopvlakwartel |
| Bouw:: | Gelast |
5 van de Plaatpvc van het duim Stijve Wiel Hoogste van de de Antiverwarrings Middelgrote Plicht de Gietmachinesleveranciers China
| Productnaam: | 5 van de Plaatpvc van het duim Stijve Wiel Hoogste van de de anti-Verwarrings Middelgrote Plicht de |
|---|---|
| Stijl:: | Anti-verwarrings stijve gietmachines |
| Wielkleur:: | Rood |
Industriële rollers 3 inch wielbreedte 5-3/4 inch totale hoogte voor zware toepassingen
| De Grootte van het boutgat: | 1/4 inch |
|---|---|
| Kleur van het wiel: | Grijz/rood/blauw/oranje/groen/wit |
| Wieldiameter: | 4 inch |
2 van de het Wiel Zachte Wartel van duim Zwarte pvc de Plaatgietmachines van Lichte Plicht voor Meubilair
| Productnaam:: | 2 van de het Wiel Zachte Wartel van duim Zwarte pvc de Plaatgietmachines van Lichte Plicht voor Meub |
|---|---|
| materiaal:: | PVC/PU+PP |
| Handelswijze:: | dubbele bal |
4 van het Polyurethaanwielen van de duim Holle Kern van de het Wielwartel Oranje Zwarte het Sluitengietmachines
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
0.25 inch plaat dikte roestvrij staal rollers met totale vergrendeling rem type en 45 mm wielbreedte
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
OEM de Roestvrij staalgietmachine rijdt 100mm Rode Polyurethaan Ingepaste Stam
| Productnaam: | Roestvrije Gietmachinesoem 100mm Middelgrote van het de Stamroestvrije staal van Treaded van het Pli |
|---|---|
| Stijl:: | Rode pu ingepaste stamss gietmachines |
| Dragend Type:: | 6201 kogellager |

