Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
125mm pp de Wielen van de het Roestvrije staalgietmachine van de Wartelplaat
| Productnaam: | 125mm de Diameterpu Kern pp maakt van het de Plichtsroestvrije staal van de Wartelplaat Middelgrote |
|---|---|
| Gietmachinestijl:: | De middelgrote plichtspu gietmachines van het kernpp roestvrije staal |
| Toepassing:: | Kictchen |
De kleine Wielen van de Gietmachinespvc van de Grootte Lichte Plicht 360 Dgree-het Roteren het Gatenbevers van de Wartelbout zonder Remmen 50mm
| Productnaam:: | Klein Groottepvc rijdt 360 Dgree-het Roteren het Gatenbevers van de Wartelbout zonder Remmen 50mm Ch |
|---|---|
| Materiaal:: | PVC/PU tread+PP |
| Handelswijze:: | Kogellager |
3 duimvloer die van de de Stamwartel van Boodschappenwagentjewielen Grijze TPR Ingepaste de Gietmachinesoem beschermen
| Productnaam:: | 3 van de de Wielen Grijze TPR Ingepaste Stam van het duim vloer-Beschermende Boodschappenwagentje de |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
Zware opvouwbare vervoertrolley met een laadvermogen tot 500 kg 90 cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
De industriële Karretjebever rijdt Op zwaar werk berekend 8 Duim Rood Pu Wiel met de Zijplaat van de Rem Zachte Wartel
| Productnaam: | 8 duim Rood Pu Wiel met Zij van het de Plaat Industriële Karretje van de Rem Zachte Wartel Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | Zachte wiel op zwaar werk berekende bevers |
| Wiel capaciteit:: | 660lbs |
Silent Smooth Rolling Platform trolley cart met draaiende TPR/PU wielen
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
| Trolley Type: | Platform Trolley |
300-500 kg laadvermogen staal trolley met opvouwbaar platform en TPR / PU casters
| Type: | Wartelgietmachines |
|---|---|
| Type handvat: | opvouwbaar |
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
Efficiënt vervoer van zware of omvangrijke voorwerpen met opvouwbaar platform
| Superioriteit: | Draagbaar |
|---|---|
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
| Type handvat: | opvouwbaar |
Kogellager Zwenkwiel Steelmeubilair voor Kleine Kasten in Trolleys en Behuizing
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
3 de“ Waterdichte Karretje Vaste Pu-Wielen van de Roestvrij staalgietmachine
| Productnaam: | 3in Waterdichte de Gietmachinewielen van het Karretjegebruik Vaste Pu Roestvrije staal |
|---|---|
| Stijl:: | Vaste pu roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Kogellager |

