Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
ISO9001 oranje Kleur Gietmachines van het 6 Duim400kg de Vlakke Loopvlak Pu
| productnaam: | 6 inch 400 kg oranje PU-wielplaattype zwenkwielen voor zwaar gebruik Fabrikant China |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch aluminium pu zwenkwielen |
| Wiel capaciteit:: | 400kg |
Opvouwbaar handvat type trolley platform voor veilige en stabiele materiaalbehandeling
| Type wiel: | TPR/PU wiel |
|---|---|
| Gewicht: | 15 kg |
| Totale hoogte: | 90cm |
Laadvermogen 10 tot 60 kg Milieuvriendelijke meubelrollers Duurzame draaiwielen voor kantoorstoelen en meubels
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
Opvouwbaar platform trolley 2/4/6 wielen voor een gemakkelijke en handige materiaal hantering
| Type handvat: | opvouwbaar |
|---|---|
| Platform: | Plattform van kunststof/roestvrij staal |
| Materiaal: | Staal |
Roestvrij staal platform trolley met aanpasbare kleur en wielen
| Type wiel: | TPR/PU wiel |
|---|---|
| Superioriteit: | Draagbaar |
| Aantal wielen: | 2/4/6 |
Kleurplatform trolley Totaal hoogte 90cm voor gemakkelijk vervoer
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Karretjetype: | platformkarretje |
Polyurethane-spoelers met dubbele kogellagers voor trolleys 100 mm
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Zinkgeverfd ijzer zwaar rollend wiel set dubbele kogellagers 144 mm lengte
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Wit/Zwart Gecertificeerd Meubel Ruiter Wiel Plastic Met Nylon Wielen
| Toepassing: | Meubelen |
|---|---|
| Type wiel: | PP/Nylon/TPR/PU/Gom |
| Kleur: | Wit/ Zwart/ Rood/ Geel/ Groen/ Blauw/ Bruin, enz. |
3-5 Inch Office Chair Caster Quiet Rolling Ball Bearing Wheels
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
|---|---|
| Gebruik: | Huisvesting/kantoor/kleine kasten/babybedden/trollies |
| Vervoervermogen: | 10-60 kg |

