Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ pu trolley wheel ] bij elkaar passen 252 producten.
Gietmachines 4 van het supermarktboodschappenwagentje van de Kargietmachines van de Duim154lbs 3 Schijf de Roltrap Van een flens voorzien Ingepaste Stam Pu
| Productnaam:: | De hete Roltrap van 4inch 154LBS 3disc voorzag van de de Stamsupermarkt van Kargietmachines Pu Ingep |
|---|---|
| Wielmateriaal:: | VE+PP |
| Type:: | 3 de kargietmachines van de vlokkenroltrap |
4 van de Capaciteits Op zwaar werk berekende Gietmachines van het duimwiel 180kg het Ijzer Rubber Stijve Plaat
| Productnaam: | WBD levert van het de Capaciteitsijzer van het 4 duimwiel 180kg van het de Plaatkarretje de Rubber S |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ rubber stijve op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 100mm |
70 mm totale hoogte licht gebruikte rubber/PVC/PP/PU rol
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Rubber |
| Totale hoogte: | 70 mm |
88LBS het Type van capaciteitswartel de Lichte Rode kleur van Plichtsgietmachines
| Naam van het product: | 88 LBS capaciteit Rode wielen Draaiend type Bolt Hole Light Duty PVC Casters |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte draaibare pvc-rollers |
| Wielgrootte:: | 65 mmx25 mm |
300lbs 5 inch polyurethaan wielen
| Productnaam: | 300 lbs 5 inch hoge belasting totaalrem polyrethaan zwenkwielen voor middelzwaar gebruik |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote grijze pu van plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 125x32mm |
Van de het Polyurethaangietmachine van ISO9001 5inch het Wielvervanging
| Productnaam: | 3inch 4inch 5inch 6inch al soort middelgrote het wielfabrikant van de plichtsgietmachine |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote Plichtsgietmachines |
| Wielkleur:: | kleurrijk |
100mm Witte Stevige Nylon Wielen 304 Gietmachines van de Roestvrij staalwartel met Remmen Wholesales
| Productnaam: | 100mm Witte Stevige Nylon Wielen 304 Gietmachines van de Roestvrij staalwartel met Remmen Wholesales |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon Roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Duidelijk lager |
8inch op zwaar werk berekend Gietmachinewiel, Op zwaar werk berekende de Plaatgietmachines van TPR
| Productnaam: | 4inch 5inch 6inch 8inch al soort de op zwaar werk berekende leveranciers van het gietmachinewiel |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Wielkleur:: | kleurrijk |
Plattform van kunststof / roestvrij staal Kleurvouwbaar trolley met draaiende rollers
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
Trolleyplatform Opvouwbaar platform trolley met draaiende rollen 500 kg capaciteit
| Gebruik: | Het vervoeren van zware of omvangrijke spullen |
|---|---|
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
| Totale hoogte: | 90cm |

