Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 125 producten.
4 van de Plichtsgietmachines van duimone direction de Middelgrote Geplateerde Oppervlakte Zink
| Productnaam: | WBD 4“ van de Jujubepolyuethane van One Direction Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines past aan |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ Pu vaste middelgrote plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 4inch |
OEM 770LBS Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines van de Aluminium de Hoogste Plaat
| Productnaam: | YLCASTER OEM 770LBS van het het Aluminiumpu Wiel van de Ladingscapaciteit Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 770lbs aluminiumpu stijve gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 770lbs |
1188LBS 200mm de Stijve Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Diameter Hoge Capaciteit
| Productnaam: | WBD-de Capaciteits Stijf Industrieel Wiel 200mm van de Leverings1188lbs Hoog Lading Diameter Op zwaa |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm pu op zwaar werk berekende stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 20 cm |
500 lbs. laadvermogen roestvrij staal rolstenen met zink-platering en 0,25 inch plaat dikte
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Topplaat type montage roestvrijstalen rolstenen voor bouble ballrace beugel functie
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

