Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 123 producten.
50 mm Wijdte extra zware velgen Nylon velgen Rollers Polyurethane velgen Gebouwd voor zware lading industriële toepassingen en mobiliteit
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
5 het Polyurethaan van de duimwartel rijdt Nylon de Wielenleverancier YLcaster van de Kern Rode Pu Europese Gietmachine
| Productnaam: | 5 het Polyurethaan van de duimwartel rijdt Nylon de Wielenleverancier YLcaster van de Kern Rode Pu E |
|---|---|
| Stijl:: | Europese de wartelgietmachines van Pu |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
Polyurethane-spoelers met dubbele kogellagers voor trolleys 100 mm
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Middelgrote Plicht 5“ Pu-Wartelgietmachines met Zijrem past aan
| Productnaam: | Past Hete Verkoop 5 van Amazonië“ Ware Pu-Wartel met de Zijgietmachines van de Rem Middelgrote Plich |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm pu middelgrote de plichtsgietmachines van het wartelsluiten |
| Wielgrootte:: | 125mm |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |
Pu 75mm Lage Profiel Op zwaar werk berekende Gietmachines, de Wielen van het de Hoge Capaciteitspolyurethaan van 500kg
| Productnaam: | 75x50mm 1100lbs 500kg de hoogste pu van de het gietijzerkern van de plaatwartel rode lage wielen van |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende lage wielen van de profielgietmachine |
| Wielkleur:: | red+black |
125x32mm Gele Pu Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Wartelsluiten Ingepaste Stam
| Productnaam: | 125x32mm Gele Pu Zachte van de de Stam Industriële Gietmachine van de Wielwartel Sluiten Ingepaste d |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote pu van plichtsgietmachines stam |
| Wielgrootte:: | 125x32mm |
2“ Zwart van de Plichtsgietmachines van Wielpvc Licht van het de Boutgat de Wartelhoofd voor Meubilair
| Productnaam:: | 2 de“ Zwarte van de de Gietmachinesbout van Wielpvc van de het Gatenwartel Hoofdbevers voor Meubilai |
|---|---|
| Materiaal:: | PVC/Polyurethane |
| Handelswijze:: | Bal bearingx2 |
3 de“ Waterdichte Karretje Vaste Pu-Wielen van de Roestvrij staalgietmachine
| Productnaam: | 3in Waterdichte de Gietmachinewielen van het Karretjegebruik Vaste Pu Roestvrije staal |
|---|---|
| Stijl:: | Vaste pu roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Kogellager |
Industriële draaibalen met een vlak lager / TPR-wiel
| Montage-type: | Plaat |
|---|---|
| Wielkern: | Plastic |
| Typ van rem: | Totaal Slot, Wartelslot |

