Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 125 producten.
6 van de het Karretjegietmachine van de duim de Wartel Ingepaste Stam Industriële Wielen 150KG
| productnaam: | 6 Inch Geel PU Wiel Draaibare Schroefdraad Steel Medium Duty Industriële Trolley Zwenkwielen Leveran |
|---|---|
| Stijl:: | Middelzware zwenkwielen pu |
| Wielgrootte:: | 4" |
Holle Core Polyurethane Casters gladde loopvlak enkelwiel met 194mm hoogte / 2 inch
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
4x2 van de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines van de duim Blauwe Zijrem het Karretjewielen
| Productnaam: | De duurzame 4x2-van de de Remwartel van het Duim Blauwe Stevige Wiel Zij Op zwaar werk berekende het |
|---|---|
| Stijl:: | Blauwe Zij de Remgietmachine van Pu |
| Wielgrootte:: | 4x2inch |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim Op zwaar werk berekende Polyurethaan van het de Plaat Zachte Industriële Karretje de Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
320kg de Plaat van de ladingscapaciteit Pu de Gietmachines van de 4 Duimwartel voor Karretje
| Productnaam: | Van het de Hoge Capaciteitsijzer Pu van WBD Wholesales 320kg van de de Wartelplaat Zij het Slot Op z |
|---|---|
| Stijl:: | 320kg ijzerpu zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 320kg |
5 Middelgrote de Plichtsgietmachines van het duimpolyurethaan 155mm Hoogte
| Productnaam: | Amazonië Toppick 5 Gietmachines van de de Wartel Middelgrote Plicht van het duim Echte Polyurethaan |
|---|---|
| Stijl:: | 5 duimpu gietmachines van de wartel de middelgrote plicht |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
5 Gietmachines van het duim de Grijze TPR Karretje met het Boodschappenwagentjewielen van de Dekkingsm12x30mm Ingepaste Stam
| Productnaam:: | M12x30mm rijdt het Ingepaste Stamboodschappenwagentje Gietmachines van het 5 Duim de Grijze TPR Karr |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
70kg het laden van de Wielen Pu 100mm van het 4 Duimboodschappenwagentje
| Productnaam:: | 100mm pu van de diameter70kg rijdt het 12x15 ingepaste stam het winkelen karretje de tweelinggietmac |
|---|---|
| Wielmateriaal:: | Polyurethane+PP |
| Type:: | Zwenkwielen met dubbele baan |
5 van de de Wielen Middelgrote Plicht van het duim de Rode Polyurethaan Zachte van de het Sluitenwartel Zijkarren van het de Gietmachineskarretje
| Productnaam: | 5 van de de Wielen Middelgrote Plicht van het duim de Rode Polyurethaan Zachte van de het Sluitenwar |
|---|---|
| Stijl:: | de gietmachinewielen van het 5 duimpu sluiten |
| Wielgrootte:: | 5Inch |
De boog betreedt 3In Middelgrote Plichtsgietmachines voor Handkarretjes
| Productnaam: | Hete verkoop 3in Rode Pu-Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Plaatwartel voor Handkarretjes |
|---|---|
| Stijl:: | Middelzware wielen pu |
| Wielgrootte:: | 3 duim |

