Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 123 producten.
De middelgrote Gietmachines van het Plichtskarretje Kogellager van pvc van 4 de Wartelwielen van het Duim het Rode Polyurethaan
| Productnaam: | 4 van de Wartelwielen van het duim Rode Polyurethaan van de het Kogellager Middelgrote Plicht van pv |
|---|---|
| Stijl:: | De middelgrote plicht van de wartelgietmachine |
| wiel kleur:: | Red+White |
6 van de de Wielen450kg Wartel van het duim Groene Polyurethaan van het het Gietijzerpu Karretje Op zwaar werk berekende het Wielgietmachines
| Productnaam: | 6 van de de Wielen450kg Wartel van het duim Groene Polyurethaan van het het Gietijzerpu Karretje Op |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
176lbs 75mm Yellow SS Heavy Duty Trolley Wheels Caster Wheels voor voedsel trolleys
| Naam van het product: | 176lbs 75mm geel polyurethaan draaiend medium duty roerwielen van roestvrij staal |
|---|---|
| Stijl:: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dragend Type:: | Precisiekogellager |
Polyurethaan 242lbs die Gietmachines van de 4 Duim de Middelgrote Plicht met Dubbele Rem laden
| Productnaam: | 242lbs 4 inch dubbele rem oranje polyurethaan zwenkwielen middelzware zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | Het middelgrote polyurethaan van plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 4x1-1/4 duim |
4 maken de het Roestvrije staal Nylon Bevers van de duimwartel Karretjewielen waterdicht
| Product Name: | 4 Inch Swivel Stainless Steel Nylon Castors Water-proof Trolley Wheels |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon Roestvrij staalgietmachines |
| Wheel Material:: | Nylon |
100x32mm Rode de Gietmachinewielen van pvc met de Wielen van het de Plichtskarretje van Meidum van het RemmenKogellager
| Productnaam: | 100x32mm Rode de Gietmachinewielen van pvc met de Wielen van het de Plichtskarretje van Meidum van h |
|---|---|
| Stijl:: | Wartelgietmachine met Rem |
| Wielkleur:: | RED+WHITE |
Pu 242lbs die de Wielen van het 5 Duimboodschappenwagentje met 12x15mm Ingepaste Stam laden
| Productnaam:: | 5 inch 242lbs 12x15 schroefdraad pu winkelwagen wielen drie spoor roltrap wielen met stop |
|---|---|
| Wielmateriaal:: | Polyurethaan |
| Type:: | Drie de roltrapgietmachines van de spoorwartel |
Hoogte 90mm tot 125mm zwenkwielen met een diameter van 3 inch, stalen penmaat M12x15mm, zwenkwielen voor zware apparatuur en transportwagens
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
8 het duimGietijzer rijdt Op zwaar werk berekende van het het Ijzerpu Industriële Karretje van de Wartelplaat Groene de Wielenbevers
| Wielbreedte: | 2 duim |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Ijzerpu Gietmachines |
Eenwielstyl Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Totaal slotremtype Duurzaamheid Materialen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |

