Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 125 producten.
Soepel lopende polyurethaan zwenkwielen met kogellagers, draagvermogen 450 tot 850 kg, ideaal voor magazijn en diverse toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
450-850 kg laadvermogen polyurethaan rollers met totale vergrendeling remtype en PU ijzeren wiel materiaal
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
4 van het Polyurethaanbevers van het duim Op zwaar werk berekend Aluminium de WartelKogellager
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
De industriële Karretjebever rijdt Op zwaar werk berekend 8 Duim Rood Pu Wiel met de Zijplaat van de Rem Zachte Wartel
| Productnaam: | 8 duim Rood Pu Wiel met Zij van het de Plaat Industriële Karretje van de Rem Zachte Wartel Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | Zachte wiel op zwaar werk berekende bevers |
| Wiel capaciteit:: | 660lbs |
Polyurethaanrollers met kogellager met totale sluitrem en holle kernwielen
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 inch Algemene hoogte Polyurethane rollers voor zwaar werk 1000 lbs laadvermogen kogellager inbegrepen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
2 de Wartelwiel van duim Industrieel Groen Pu Zwaar Karretjes met Kogellager
| Productnaam: | 6x2 inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters voor zware trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 6x2 inch pu draaiende zware rollen |
| Wielgrootte:: | 6x2 duim |
IJzeren wielcentrum 100 mm zware ICaster Duurzame zware lading rollers die soepele mobiliteit en industriële sterkte bieden
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
4 van het Polyurethaanwielen van de duim Holle Kern van de het Wielwartel Oranje Zwarte het Sluitengietmachines
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
Gewichtscapaciteit Zwarte werkbank rolwielen met zijdelingse montage
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Typ van rem: | Totaal Slot |
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |

