Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 125 producten.
3 de“ Waterdichte Karretje Vaste Pu-Wielen van de Roestvrij staalgietmachine
| Productnaam: | 3in Waterdichte de Gietmachinewielen van het Karretjegebruik Vaste Pu Roestvrije staal |
|---|---|
| Stijl:: | Vaste pu roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Kogellager |
Industriële draaibalen met een vlak lager / TPR-wiel
| Montage-type: | Plaat |
|---|---|
| Wielkern: | Plastic |
| Typ van rem: | Totaal Slot, Wartelslot |
Rode 198lbs-Capaciteit 5 Polyurethaangietmachines met Ingepaste Stam
| Productnaam: | 5 duim 198lbs draait stijf van de het gatenstam ingepast stam pp van de plaatbout de kernpu standaar |
|---|---|
| Stijl:: | De standaard industriële gietmachines van Pu |
| Ladingscapaciteit:: | 90kg |
40mm 110lbs Gietmachines van de het Stoplichtplicht van de Plaatwartel de Dubbele
| Productnaam:: | 40mm 110lbs de rempu van de plaatwartel de dubbele lichte fabriek van plichtsgietmachines |
|---|---|
| Materiaal:: | Polyurethane+PP |
| Het dragen:: | Kogellager |
5 van de Plichts Oranje pvc van duimmeidum van het de Kernwiel Holle de Wartelgietmachines met Dubbele Remmen YLcaster
| Productnaam: | 5 van de Plichts Oranje pvc van duimmeidum van het de Kernwiel Holle de Wartelgietmachines met Dubbe |
|---|---|
| Stijl:: | Middelzware zwenkwielen |
| Wielkleur:: | oranje+zwart |
Zware wielen van gietijzer met PU-wiel, voorzien van dubbele kogellagers voor soepel rollen en een hoge belastbaarheid
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
2“ Pu-van de het Slot Lichte Plicht van de Wielenwartel Ingepaste Stam Rode Zij de Gietmachinewielen
| Productnaam: | WBD levert 2“ Pu-Ingepaste Wielen van de het Slotgietmachine van de de Stam Rode Kleur van de Wielen |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte pu van de plichtsstam gietmachines |
| Wielgrootte:: | 2“ |
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
990LBS capaciteit 6 Duimpu Wartel die Stille Op zwaar werk berekende Gietmachines sluiten
| productnaam: | 990LBS Capaciteit 6 Inch Groene PU Wiel Zwenkbare Vergrendeling Stille Heavy Duty Casters Voor Indus |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
837lbs wielcapaciteit industriële rolster zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling zwaar voertuig duurzaam transport rolster wiel
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

