Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 125 producten.
5 Vloer die van de duim de Stijve Plaat de Gietmachines van het Kogellagerpu Karretje beschermen
| Productnaam: | Fabrieksprijs van het het Kogellagerpu Karretje van Floorprotecting van de 5 Duim de Stijve Plaat Du |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote stijve plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 5“ |
Draaibare doorzichtige PU-rollers voor meubels met een laadvermogen van 10 tot 60 kg
| Gebruik: | Huisvesting/kantoor/kleine kasten/babybedden/trollies |
|---|---|
| Kleur: | Wit/ Zwart/ Rood/ Geel/ Groen/ Blauw/ Bruin, enz. |
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
Ingepaste het Boodschappenwagentjegietmachines van de Stamwartel 100x32mm Zachte TPR-Wielen
| Productnaam:: | 100x32mm vloer-Beschermende Zachte TPR Wielen Ingepaste OEM van het Boodschappenwagentjegietmachines |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
3 duimvloer die van de de Stamwartel van Boodschappenwagentjewielen Grijze TPR Ingepaste de Gietmachinesoem beschermen
| Productnaam:: | 3 van de de Wielen Grijze TPR Ingepaste Stam van het duim vloer-Beschermende Boodschappenwagentje de |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
880lbs het Wiel van de capaciteits 8 X 2 Gietmachine, Wearable Wielen van de Aluminiumgietmachine
| Productnaam: | 200mm 880lbs hoogste pu van de het aluminiumkern van de plaat groene geschilderde vork op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium pu zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Donkere Geel |
Hoogte 194 mm pu-rolwiel met ballagers glad rollend rolwiel voor magazijnwagens en industriële
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
PU-ijzermateriaal polyurethaan-rollen voor glad loopvlak en duurzame enkelwielprestaties
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 inch Algemene hoogte 150 mm PU-wielwielen 2 inch wielbreedte voor veelzijdige en zware industriële toepassingen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Glanzend loopvlak Zwart PU-wiel 194 mm Hoogte voor opslag en transport van materiaal
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |

