Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 123 producten.
100mm Pu het Karretje rijdt Op zwaar werk berekend
| Productnaam:: | 100 mm diameter 1/2-13x4/5 gegraven stam donkerblauw ballager pu winkelwagen rolwielen |
|---|---|
| Wielkleur:: | donkerblauw |
| Wielmateriaal:: | PU/Polyurethane |
Boutgatafstand 25 inch Trolleywielen Zwaar Uitgevoerd Ontworpen voor Trolleykar Met Plaatgrootte 4 x 45 inch en Stevig
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
3/4/5/6/8 inch Nylon ziekenhuis trolley wielrollers voor medische apparatuur
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
| Materiaal: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
CE-gecertificeerde trolleywielen zwaar werkhoogtebereik 90mm 125mm Ideaal voor industriële en zware lading hantering van trolleywagens
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Heavy Duty 2,5 inch Bolt Hole Spacing Trolley Wheels 90-125mm Voor karren
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 inch rubberen trolleywielen met glad rollend kogellager
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Zware trolleywielen met een kogellager van 90 mm tot 125 mm
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
| Stamgrootte: | M12x15mm |
100 mm diameter 1/2-13x4/5 gegraven stam donkerblauw ballager pu winkelwagen wielen zwaar werk
| PRODUCTnaam:: | 100 mm diameter 1/2-13x4/5 gegraven stam donkerblauw ballager pu winkelwagen wielen zwaar werk |
|---|---|
| Wielkleur:: | Donkerblauw |
| Wielmateriaal:: | PU/Polyurethane |
Zwaar werk 350 kg PU gietijzer draaiwiel zonder rem
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
PU 6 Inch vergrendelende draaiwiel rollen, 1350 kg capaciteit gietijzeren trolley wielen
| Productnaam: | van de de wartel grote grootte van de 6 duim passen de hoogste plaat pu van de het gietijzerkern sup |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende pu gietmachine |
| Wielkleur:: | Red+Silver |

