Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane swivel trolley wheels ] bij elkaar passen 123 producten.
Zware draaibare rubbertopplaat castor wiel bollagers
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3 inch stalen wielkolom met 2,5 inch spanningsruimte
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
3 van het het SluitenGietijzer van de duimwartel van het Polyurethaanbevers Duurzame het Ijzerpu Wielen
| Product Name: | 3 Inch Swivel Locking Cast Iron Polyurethane Castors Durable Iron PU Wheels |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters iron pu |
| Wheel Color:: | Red+Black |
Zware werkbank rolwielen holle kern enkelwiel voor industriële verwerking
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
|---|---|
| Type wiel: | Holle kern |
| Ruitengrootte: | 150 mm |
3 Middelgrote de Plichtsgietmachines van het duim Rode Polyurethaan met Zijrem
| Productnaam: | 3inch de rode Gietmachines van de Polyurethaan Middelgrote Plicht met Zijremgroothandel |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote plichtsgietmachines 75mm |
| Wielgrootte:: | 3“ |
Heavy Duty Polyurethane Casters Red Dual Ball Bearings 837lbs Belastingcapaciteit
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
300lbs 5 inch polyurethaan wielen
| Productnaam: | 300 lbs 5 inch hoge belasting totaalrem polyrethaan zwenkwielen voor middelzwaar gebruik |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote grijze pu van plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 125x32mm |
3 duim 4 Duim van de de Wielen Holle Hoofdbout van het 5 Duim de Zachte TPR Boodschappenwagentje Gietmachines Grey Bolt Hole Swivel Casters
| Productnaam:: | 3 duim 4 Duim van de de Wielen Holle Hoofdbout van het 5 Duim de Zachte TPR Boodschappenwagentje Gie |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
125mm Vaste Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Wiel286lbs Capaciteit Pu
| Productnaam: | Hoge Lading 125mm Wiel286lbs Capaciteit Pu bevestigde Middelgrote Plichtsgietmachines voor Verkoop |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm pu stijve middelgrote plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 5“ |
5 Vloer die van de duim de Stijve Plaat de Gietmachines van het Kogellagerpu Karretje beschermen
| Productnaam: | Fabrieksprijs van het het Kogellagerpu Karretje van Floorprotecting van de 5 Duim de Stijve Plaat Du |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote stijve plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 5“ |

