Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 103 producten.
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Zware trolleywielen met een kogellager van 90 mm tot 125 mm
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
| Stamgrootte: | M12x15mm |
Industriële wielrollers tot 5000 pond zwaar werk met duurzame stalen afwerkingswielen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
1-4 inch loopvlakbreedte industriële wielen voor temperatuurbereik tot 300 ° F
| Materiaal: | Staal/ Aluminium/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Vervoervermogen: | Tot 5.000 pond |
Dubbele kogellagers met middelgrote werkzaamheden 4 inch wieldiameter voor zware toepassingen
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
4 inch medium duty rollers met een boorgat van 1/4 inch en een grijs/rood/blauw/oranje/groen/wit wiel
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
Vergrendeling Mount Trolley Wheels Heavy Duty Gedrukt Stem Bolt Hole Spacing 2,5 inch voor zware toepassingen
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Lagertype Ballagertype middelgrote rollen 4 inch wielbreedte grijs wielkleur
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Brake Type: | Side Lock |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Gecustomiseerde industriële rubberrolbanden met niet-markerend loopvlak
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Staalrollers 100-300 kg laadvermogen met 3-8 rubberen wielen
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |

