Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 96 producten.
770LBS hoge Capaciteits304ss Aluminium Pu de Wielen van de 6 Duimbever
| Productnaam: | 770LBS Hoge Capaciteit 6 Inch Aluminium PU Wiel Zware 304SS Stijve Wielen Fabriek China |
|---|---|
| Stijl:: | Heavy duty Aluminium PU 304ss bokwiel |
| wiel kleur:: | Oranje |
Van de het Gaten het Hoofd Zwarte Rubberplastiek van 2 Duim van de wartelbout de Beverwielen
| Productnaam: | WBD Wholesales van de de Wartelbout van 2 Duim Zwarte Gietmachines het Gaten Hoofd Tweelinggietmachi |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte gietmachines van het plichts tweelingwiel |
| Wielgrootte:: | 50mmx19mm |
4 Stamtype Afsluitbare TPR van duim de Zachte Stille Medische Wielen Bevers van het het Ziekenhuisbed vloer-Beschermt OEM
| Productnaam:: | 4 Stamtype Afsluitbare TPR van duim de Zachte Stille Medische Wielen Bevers van het het Ziekenhuisbe |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 100x30mm |
| Hoogte:: | 100mm |
Pvc 154lbs die 50mm Ingepaste Stamgietmachines met Remmen voor Wasmachines laden
| Productnaam: | Ingepast Stampvc 154lbs die 50mm Lichte Plichtsgietmachines met Remmen voor Wasmachines laden |
|---|---|
| Stijl:: | Tweeling de stamgietmachines van wielpvc |
| Wieldiameter:: | 2“ |
66LBS Wielen van de capaciteits de Rode Wielen Ingepaste Bever
| Productnaam: | 66LBS van de de Stam Hoofd Lichte Plicht van capaciteits de Rode Wielen Wartel Ingepaste Gietmachine |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte de gietmachinesstam van pvc van de plichtswartel |
| Wielgrootte:: | 50mmx2.03cm |
Capaciteit Rollers 4 inch Wiel Diameter Top Plaat Draaiende straal 3-1/2 inch Voor zware lasten en hoge gewichtscapaciteit
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
M8x20mm Ingepaste het Dineren van de Wartelfront lock caster wheels for van Gietmachinewielen Karren
| Productnaam: | M8x20mm Ingepaste het Dineren van de Wartelfront lock caster wheels for van Wielbevers Karren |
|---|---|
| Stijl:: | M8 Stam het Dineren Karrengietmachines |
| Eigenschap:: | Vloer-vriendschappelijk |
Topplaatgrootte 2-6 inch en 1-4 inch wielbreedte industriële rollers voor zware toepassingen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
125mm Wielen van de het Slot de Hittebestendige Gietmachine van de Diameter770lbs Wartel
| Productnaam: | 125mm van de de Capaciteitswartel van het Diameter de Op zwaar werk berekende Hittebestendige Wiel 7 |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm wartel lockheat bestand gietmachines |
| Wieldiameter:: | 125mm |
150x50mm Zwarte Rubber van het het Slot Op zwaar werk berekende Gietijzer van de Wielwartel van het de Kern Rubberkarretje de Gietmachinewielen
| Productnaam: | 150x50mm Zwarte Rubber van het het Slot Op zwaar werk berekende Gietijzer van de Wielwartel van het |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm Zijremgietmachine |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |

