Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 103 producten.
Topplaatgrootte 2-6 inch en 1-4 inch wielbreedte industriële rollers voor zware toepassingen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
125mm Wielen van de het Slot de Hittebestendige Gietmachine van de Diameter770lbs Wartel
| Productnaam: | 125mm van de de Capaciteitswartel van het Diameter de Op zwaar werk berekende Hittebestendige Wiel 7 |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm wartel lockheat bestand gietmachines |
| Wieldiameter:: | 125mm |
150x50mm Zwarte Rubber van het het Slot Op zwaar werk berekende Gietijzer van de Wielwartel van het de Kern Rubberkarretje de Gietmachinewielen
| Productnaam: | 150x50mm Zwarte Rubber van het het Slot Op zwaar werk berekende Gietijzer van de Wielwartel van het |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm Zijremgietmachine |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |
De op zwaar werk berekende Karretjegietmachine rijdt 100x50mm Rubber van de het Ijzerkern van 4 de Plaatgietmachines van de duimwartel het Zwarte
| Naam van het product: | 100x50mm van de Plaatgietmachines van de 4 duimwartel van de het Ijzerkern Zwarte van de het Karretj |
|---|---|
| Stijl:: | 100mm Ijzer Rubbergietmachine |
| Wielgrootte:: | 100 mm |
5 van de de Stamwartel van het duim Zachte Wiel 130kg Capaciteit Ingepaste van de de Plichtspu 304SS Gietmachine Middelgrote de Wielenfabrikant China
| Naam van het product: | 5 inch zacht wiel 130kg capaciteit draadstempel draaiend middelmatig PU 304SS rollenwielen fabrikant |
|---|---|
| Stijl:: | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Dragend Type:: | Ballenlagers |
de Plaat304ss Pu van 300kg 6x2“ Antiroest Op zwaar werk berekend Stijf Gietmachinewiel
| Productnaam: | WBD Antiroest Op zwaar werk berekende Stijve de Plaat304ss Rode Pu Gietmachines vervaardigt van 6x2“ |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende stijve gietmachine van Pu 304ss |
| Wielkleur:: | Rood |
230kg van de Plaat Zacht Gietmachines van de capaciteitstpr Wartel Kogellager 125mm Beverwielen
| Naam van het product: | Fabrieksverkoop 230kg Capaciteit 125mm Grijze TPR-wiel draaiplaat zachte zware rollers kogellager |
|---|---|
| Stijl:: | 125 mm TPR draaibare rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 125mm |
Zwarte / blauwe / groene rubber draaiende / vaste / remrollen voor binnen / buiten toepassing 3-8 Niet-markering
| Kleur: | Zwart/blauw/groen |
|---|---|
| Type: | Draaibare/vastgezette/remrollen |
| Wieldiameter: | 3-8 inch |
Industriële 5 inch medium duty PU draaiwiel met duurzaam en glad rollend ontwerp
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
Aluminium industriële rollen met draaiblok, makkelijk te manoeuvreren
| Type wiel: | Plastic/ Rubber/ Polyurethaan/ Fenol/ V-groove/ Staal |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Brek: | Ja/Nee |

