Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 103 producten.
Aanpasbare rubberen zwenkwielen met verzinkte schroefdraadsteel die grip en soepel rollen bieden op diverse vloertypes
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Remwielen Zwenkwielen Rubber 2 inch 4 inch 5 inch Wielen Zwenkwielen met Rem in Zwart Blauw Groen Kleuren Zwenk Vast Types
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
360kg het laden van de Richtinggietmachines van de Sluitenwartel, Op zwaar werk berekende Bevers 150mm
| Productnaam: | 150 mm groen geverfd hoogcapaciteitsplaat draaibare witte nylon rollen met slot |
|---|---|
| Stijl:: | Groen geverfde rollen voor zware voertuigen |
| Type:: | Total brake |
Rode Vaste Plaat 125mm van 230kg Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Product Name: | 125mm Diameter Red Wheel 230kg PU Fixed Plate Heavy Duty Casters For Caster Wholesaler |
|---|---|
| Style:: | 125mm pu fixed heavy duty casters |
| Wielgrootte:: | 125 mm |
2-8 inch industriële rolwielen met een remvermogen van 100-300 kg
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/blauw/groen |
| Wieldiameter: | 3-8 inch |
Zinkgeplatte industriële rollers Temperatuurbereik tot 300 ° F Duurzame zware wielen voor industriële toepassingen en het hanteren van apparatuur
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
450kg het laden van op zwaar werk berekende gietmachines
| Productnaam: | 200 mm bovenplaat dubbele kogellager aluminium kern pu zware wielen |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van aluminium voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
8 het duimGietijzer rijdt Op zwaar werk berekende van het het Ijzerpu Industriële Karretje van de Wartelplaat Groene de Wielenbevers
| Wielbreedte: | 2 duim |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Ijzerpu Gietmachines |
De kleine Wielen van de Gietmachinespvc van de Grootte Lichte Plicht 360 Dgree-het Roteren het Gatenbevers van de Wartelbout zonder Remmen 50mm
| Productnaam:: | Klein Groottepvc rijdt 360 Dgree-het Roteren het Gatenbevers van de Wartelbout zonder Remmen 50mm Ch |
|---|---|
| Materiaal:: | PVC/PU tread+PP |
| Handelswijze:: | Kogellager |
5 inch wielenbreedte zinkgeplatte rollen voor middelmatige belasting voor toepassingen met middelmatige belasting
| Algemene lengte: | 5-3/4 inch |
|---|---|
| Typ van rem: | Zijslot |
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |

