Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 96 producten.
125mm Pu Bevers van de Wiel de Hoogste Plaat Geremde die Wartel op Type worden betreden
| Productnaam: | WBD Groothandel 125 mm Diameter Aluminium Core PU wiel Top Plaat Swivel Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | 125mm aluminium pu swivel heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
TPR overhandigt Vrije ZijRempedaalwartel 6“ remde Wartelbevers
| Productnaam: | 6 de“ Zijleverancier van de Plichtsgietmachines van Gray Single Pedal Swivel Heavy van het Remtpr Wi |
|---|---|
| Stijl:: | 6“ zij de rem op zwaar werk berekende gietmachines van TPR |
| Wielgrootte:: | 6“ |
TPR-topgeplateerde rollenrol voor zware apparatuur in industriële omgevingen
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Zware draaibare rubbertopplaat castor wiel bollagers
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
70KG zachte Wartel 75mm van de Wiel Hoogste Plaat Beverwielen voor het Ziekenhuisbedden zonder Remmenlevering
| Productnaam:: | 70KG zachte Wartel 75mm van de Wiel Hoogste Plaat Beverwielen voor het Ziekenhuisbedden zonder Remme |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 75x32mm |
| Hoogte:: | 122mm |
Hoogste van de het Wiel280kg Capaciteit van het Plaatstaal Zijslot 150mm Beverwielen
| Productnaam: | WBD vervaardigt 150mm van het het Staalwiel 280kg van de Diameter Hoogste Plaat van het de Capacitei |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm de gietmachines zijslot van het ijzermeubilair |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Pu-Lichte de Plichtsbevers van de Wiel Zachte 1,5“ Stijve Plaat voor Planken
| Productnaam:: | Kleine Zachte Gietmachines 1,5 van het Grootte Zwarte Pu Wiel de“ Stijve Bevers van de Plaat Lichte |
|---|---|
| Materiaal:: | PU+PP |
| Handelswijze:: | Nauwkeurig kogellager |
Hoogste Basis 75mm van de Plaatijskast Gietmachinewielen met Duidelijk lager
| Productnaam: | Levert 75mm van het Wielgrey casters light duty twin van pvc het Wielgietmachine voor Ijskastbasis |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte gietmachines van pvc van het plichts tweelingwiel |
| Wielgrootte:: | 75mm |
OEM Op zwaar werk berekende Bevers van het de Wartelwiel van de 8 Duim de Witte Totale Rem Nylon
| Productnaam: | OEM van de Remscrewfix van het 8 Duim Witte Wiel Totale Op zwaar werk berekende Nylon de Wartelbever |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende nylon gietmachinewielen met rem |
| Wielgrootte:: | 8inch |
4 duimss Stille het Type van Wielplaat van de het Roestvrije staalbever van het Wartelpolyurethaan de Wielen Middelgrote Plicht
| Productnaam: | 4 duimss Stille het Type van Wielplaat van de het Roestvrije staalbever van het Wartelpolyurethaan d |
|---|---|
| Stijl:: | 304SS wartelbevers |
| Dragend Type:: | Kogellager |

