Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 103 producten.
Pvc-Gietmachinesbloempot 50mm die de Beverswielen 360 van de Wartel Lichte Plicht roteert
| Productnaam: | 50 mm Bolt Casters Grijze wiel PVC Casters Light Duty Twin Wheel Flowerpot Casters Company China |
|---|---|
| Stijl:: | Boltholes voor twee wielen van pvc |
| Wielgrootte:: | 50 mm |
Boutgatafstand 25 inch Trolleywielen Zwaar Uitgevoerd Ontworpen voor Trolleykar Met Plaatgrootte 4 x 45 inch en Stevig
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
1-4 inch loopvlakbreedte industriële draaibalen met een precisieballager voor glad rollen
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Hoogte 90mm tot 125mm zwenkwielen met een diameter van 3 inch, stalen penmaat M12x15mm, zwenkwielen voor zware apparatuur en transportwagens
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
150mm de Totale Rem Ingepaste Gietmachines van de het Kogellager Middelgrote Plicht van de Stam Holle Kern
| productnaam: | 150mm Totale Rem Ingepaste van het de KernKogellager van de Stamwartel Holle de Gietmachineswielen W |
|---|---|
| Stijl:: | Ingepaste het sluitengietmachines van stam zwarte pvc |
| Wielkleur:: | Zwarte kleur |
38kg het laden van 50mm Nylon Wielen, Op zwaar werk berekende Nylon de Gietmachinewielen van ISO9001
| Productnaam: | 50mm 38kg van het de parempedaal van de ladingscapaciteit van de de plaatbout hoogste van de het gat |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon lichte plichts Europese type industriële gietmachines |
| Wielkleur:: | Wit |
30kg van de Plichtspvc van de capaciteits Rode WheelsSwivel Ingepaste Stam Lichte de Gietmachines Zijrem
| Productnaam: | 30kg capaciteits Rode Wielen met Zij van de Plichtspvc van de Remwartel Ingepaste Stam Lichte de Gie |
|---|---|
| Stijl:: | Lichte van het slotpvc van de plichtswartel de gietmachinesstam |
| Wielgrootte:: | 5cmx2.03cm |
3 van de de Plichtswartel van duim Economische Zachte TPR Bevers Lichte van de het Slot vloer-Beschermende Bever de Wielengroothandel
| Opzettend Type: | plaat |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3 DUIM |
| Wartelstraal: | Kleiner dan 3 duim |
2 van de de Bever Industriële Bout van het duim Tweelingwiel het Gaten Zwarte Rubberbevers met Remmen Europees Type
| Productnaam: | 2 van de de Bever Industriële Bout van het duim Tweelingwiel het Gaten Zwarte Rubberbevers met Remme |
|---|---|
| Stijl:: | De tweelinggietmachines van de wiel rubberwartel |
| Wielkleur:: | zwart |
8 van de de Wartelplaat van het duim de Grote Zwarte Rubberwiel van de het Slot Holle Kern Zij Op zwaar werk berekende Bevers voor Industriële Karretjes
| Productnaam: | 8 van de de Wartelplaat van het duim de Grote Zwarte Rubberwiel van de het Slot Holle Kern Zij Op zw |
|---|---|
| Stijl:: | Holle rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8 duim |

