Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 226 producten.
200mm van het de CapaciteitsGietijzer van de Diameter300kg Lading de Wielen van het het Metaalkarretje
| Productnaam: | WBD levert Groot Karretjewiel 200mm van het de CapaciteitsGietijzer van de Diameter300kg Lading de O |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm op zwaar werk berekende ijzer stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 20 cm |
Geruisloze en slijtvast trolleywielen met M12x15mm draadstaaf
| Plaatgrootte: | 4 x 4,5 inch |
|---|---|
| Hoogte: | 90 mm-125 mm |
| Lagers: | Ballenlagers |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
3/4/5/6/8 inch rubberen trolleywielen met glad rollend kogellager
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
90 mm rubberen draadballagers voor trolleywagens
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
250 kg capaciteit steigerwielen met flexibel gebruik
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |

