Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
Ronde zinkverzinkingsrollen vergroten de productiviteit en efficiëntie op uw werkplek
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
2.5 inch zwarte polyurethaan wielladers met dubbel kogellager
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Tipe lager: | dubbel kogellager |
| Kleur van het wiel: | Zwart |
Duurzame industriële rollen voor een soepele en stille werking
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Zwarte draaiende polyurethaan rolwielen voor makkelijk te manoeuvreren werkbanken 2,5 inch
| Toepassing: | Werkbank of andere zware houten producten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kleur van het wiel: | Zwart |
330lbs het laden van 50mm de Industriële Groef van Metaalwielen H
| Productnaam: | 50mm 330lbs van de gietmachinewielen van het plaatspoor de h-Groef van het de kleurenzink rijdt groo |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve spoorgietmachine |
| Wieldiameter:: | 50 mm |
4inch het Wielvervanging van het bedkader, 80kg-het Wiel van de het Bedgietmachine van het Ladingsziekenhuis
| Productnaam:: | 4 inch 80kg gegraven stamplaat stam draaibare buikbedekking tpr stille medische rollers medisch bed |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 100x30mm |
| Hoogte:: | 125 mm |
TPR overhandigt Vrije ZijRempedaalwartel 6“ remde Wartelbevers
| Productnaam: | 6 de“ Zijleverancier van de Plichtsgietmachines van Gray Single Pedal Swivel Heavy van het Remtpr Wi |
|---|---|
| Stijl:: | 6“ zij de rem op zwaar werk berekende gietmachines van TPR |
| Wielgrootte:: | 6“ |
770LBS hoge Capaciteits304ss Aluminium Pu de Wielen van de 6 Duimbever
| Productnaam: | 770LBS Hoge Capaciteit 6 Inch Aluminium PU Wiel Zware 304SS Stijve Wielen Fabriek China |
|---|---|
| Stijl:: | Heavy duty Aluminium PU 304ss bokwiel |
| wiel kleur:: | Oranje |
4“ Staal V Richting de KatrolKogellager V van Groefwielen Groefgietmachines
| Productnaam: | 4“ Staal V Richting de KatrolKogellager V van Groefwielen Groefgietmachines |
|---|---|
| Stijl:: | Vaste gietmachine/Stijve gietmachine |
| Wielkleur:: | Kleur |
4 van de Groefwielen van het duimmetaal H van de het Staal Stijve Glijdende Rol Stevige het Spoorgietmachines
| Productnaam: | 4 van de Groefwielen van het duimmetaal H van de het Staal Stijve Glijdende Rol Stevige het Spoorgie |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve spoorgietmachine |
| Wieldiameter:: | 100 mm |

