Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 227 producten.
Zware trolleywielen met een kogellager van 90 mm tot 125 mm
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
| Stamgrootte: | M12x15mm |
Rollerlager Steigerwiel Zwenkwiel 8 Inch 50mm Wielbreedte voor Zware Toepassingen
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
TPR Bolt Hole Spacing 2,5 Inches Industrial Heavy Duty Trolley Wheels 8 Inches
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Zware trolleywagens met een laadvermogen van 200-500 kg
| Plaatgrootte: | 4 x 4,5 inch |
|---|---|
| Stamgrootte: | M12x15mm |
| Gebruik: | karretjekar |
Dubbele kogellager steigerwielen Draagvermogen 200/250kg Zware toepassingen
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Zware rood ijzeren PU-rollers met een laadvermogen tot 837 lbs
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Wielcentrum: | ijzer |
De vlakke Loopvlakplaat zet 350kg-Capaciteit op 125mm 5 Duim Phenolic Stijve Gietmachine
| Productnaam: | WBD 5 de“ Stijve van de het Wiel350kg Capaciteit van het Plaatkarretje Hittebestendige Gietmachines |
|---|---|
| Stijl:: | 5“ Vaste plaat hittebestendige gietmachines |
| Wieldiameter:: | 5“ |
OEM de Afsluitbare Partij remde 200mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Wartelplaat
| Productnaam: | WBD-OEM van het de Plaat Grote Wiel van de 8 Duimwartel Zwarte Zij de Rem Hittebestendige Industriël |
|---|---|
| Stijl:: | grote gietmachines van de 8 duim de zijrem |
| Wieldiameter:: | 8 duim |
Industriële zwenkwielen met uitschuifbare steel Duurzame zware wielen voor industriële machines, warehousing en apparatuur mobiliteit
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |

