Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Zware rood ijzeren PU-rollers met een laadvermogen tot 837 lbs
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Wielcentrum: | ijzer |
100kg lading V Groefwielen, 50mm Op zwaar werk berekende Bevers
| Productnaam: | 50mm 100kg snakken van de gietmachinewielen van het plaatspoor van de de katrolkleur het zink v-Groe |
|---|---|
| Stijl:: | V-vormige groefwielen |
| Wieldiameter:: | 50mm |
Industriële zwenkwielen met uitschuifbare steel Duurzame zware wielen voor industriële machines, warehousing en apparatuur mobiliteit
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Industriële polyurethaan draairollers met rem in zwart
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Stijl: | Wartelgietmachine |
Trolleywielen met schroefdraad, met een boutgatafstand van 2,5 inch, geschikt voor industrieel en commercieel gebruik
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Hoogte 90mm tot 125mm zwenkwielen met een diameter van 3 inch, stalen penmaat M12x15mm, zwenkwielen voor zware apparatuur en transportwagens
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Gietijzer 75mm Hoogste Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Plaat Zwarte Vork voor lijst
| Productnaam: | Verwerkende 75mm Hoogste Plaattype Stijve van het de PlichtsGietijzer van de Plaat Zwarte Vork Midde |
|---|---|
| Stijl:: | Gietijzer stijve gietmachines |
| Wielkleur:: | Ijzer |
Zwarte plaat rollers 2,5 inch diameter voor zwaar werk
| Kleur van het wiel: | Zwart |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2,5 Duim |
| Kleur: | Zwart |
4/5/6/8 inch kogellager draaiend rigide vergrendeling trolley kar wielen draadstengel topplaat gemonteerd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| De berg: | Draaibaar, stijf, vergrendeld |
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |

