Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
6x3 inch breed zwenkwiel 3300 lbs superzware zwenkwielen groen ijzer PU OEM
| productnaam: | 6x3inch breed zwenkwiel 3300lbs capaciteit Super Heavy Duty ijzer PU zwenkwielen groen OEM |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware stijve pu caster |
| wiel kleur:: | Groen+Zwart |
2 Lage Hoge het Profielgietmachines van het duim Op zwaar werk berekende Ijzer Pu - de Gietmachinewielen van de kwaliteitsmachine
| Productnaam: | 2 Lage Hoge het Profielgietmachines van het duim Op zwaar werk berekende Ijzer Pu - de Gietmachinewi |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende lage profielgietmachines |
| Wielkleur:: | Red+Black |
ISO9001 200mm Op zwaar werk berekende Bevers Hittebestendig met Rollager
| Productnaam: | 200mm op zwaar werk berekende van het de rollager van de plaatwartel phenolic 260℃ hittebestendige d |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende hittebestendige gietmachinewielen |
| Wieldiameter:: | 200 mm |
Zinkgeverfde rollen met polyurethaanwielen tot 837 lbs.
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
Boutgatafstand 25 inch Trolleywielen Zwaar Uitgevoerd Ontworpen voor Trolleykar Met Plaatgrootte 4 x 45 inch en Stevig
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
837 lbs. laadvermogen zware rollen rode polyurethaan wielen ijzeren wielen centrum
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Wielcentrum: | ijzer |
Plaat Stem Bolt Hole Heavy Duty Rollers Met Zink Geverfde Beugel Voor Industrieel
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Zware rood polyurethaan rollen Zink geschilderde beugel 837lbs laadvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Heavy Duty Trolley Cart Wheels met 2,5 Bolt Hole Spacing Rubber / Nylon Swivel / Stijf
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 2.5 inch |
Veelzijdige Stem Grootte M12x15mm Caster Wheels 3 inch staal voor trolley cart
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

