Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
Industriële bouten-gat rollers met zwaar werk ontwerp en ijzeren wiel midden
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
Zware wielen van gietijzer met PU-wiel, voorzien van dubbele kogellagers voor soepel rollen en een hoge belastbaarheid
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
8“ van het de Gietmachines Stijve Wiel van de Ijzerkern de Rubber Op zwaar werk berekende Hoogste Plaat
| Productnaam: | WBD levert 8“ van de het Wiel Hoogste Plaat van de Ijzerkern Rubber Stijve Op zwaar werk berekende G |
|---|---|
| Stijl:: | 8 het“ rubber bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8x2 duim |
de Plaat304ss Pu van 300kg 6x2“ Antiroest Op zwaar werk berekend Stijf Gietmachinewiel
| Productnaam: | WBD Antiroest Op zwaar werk berekende Stijve de Plaat304ss Rode Pu Gietmachines vervaardigt van 6x2“ |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende stijve gietmachine van Pu 304ss |
| Wielkleur:: | Rood |
Zware draadloze trolliewielen met een bovenkant van de stam 90 mm-125 mm draaiend / stijf / vergrendeld
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
100 mm diameter zware rollers voor industriële trolleys Groothandel van kunststof rollers
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 100 mm pp rigide rollen voor zwaar werk |
| Wheel size:: | 100mm |
5“ zet de Grijze TPR Op zwaar werk berekende Plaat van de Wiel506lbs Capaciteit Gietmachines op
| Productnaam: | WBD Wholesales 5“ Grijze TPR Stijve de Plaat Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Wiel506lbs |
|---|---|
| Stijl:: | 5“ de stijve op zwaar werk berekende gietmachines van TPR |
| Wielgrootte:: | 5“ |
8 Wiel 660LBS van het duim Dolly het Vlakke Loopvlak Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | 8 van de het Wiel660lbs Stijve Plaat van het duim Vlakke Loopvlak Pu Op zwaar werk berekende Gietmac |
|---|---|
| Stijl:: | 8 duimpu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Capaciteit Vaste Plate Caster Wheel Fabrikant
| Naam van het product: | OEM Rubber Wheel 125mm 200kg Capaciteit Vaste plaat Heavy Duty Rollers |
|---|---|
| Stijl:: | 5" vaste rubberen rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 5 duim |

