Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
8 duim 300kg die Op zwaar werk berekende Industriële Gietmachines 304SS laden
| Productnaam: | 8 inch 300kg laadvermogen bovenplaat zwenkwielen groen tpr zware 304 roestvrijstalen zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende gietmachine van het tprroestvrije staal |
| Wielkleur:: | black+green |
Zware trolley-rollers met draaiend / stijf / vergrendelingsmontage
| De berg: | Draaibaar, stijf, vergrendeld |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
| Gebruik: | karretjekar |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Zware steigerrollers met een met zink beklede beugel
| Toepassing: | Vervoer |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Zinkverzorgd |
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |
Met staal bewerkte stengel zware werkzaamheden steiger Caster Pu wiel met rollager / dubbele ballager
| Toepassing: | Vervoer |
|---|---|
| Lagers: | Rollagers/dubbele kogellagers |
| Gebruik: | Steigerwerk |
286lbs het laden van Op zwaar werk berekende Afsluitbare Gietmachines, 150mm Beverwielen
| Productnaam: | 150mm van de de capaciteitswartel van de diameter286lbs lading van het de plaatsluiten kan het rubbe |
|---|---|
| Stijl:: | Het stof kan gietmachine met rem |
| Wieldiameter:: | 150 mm |
Stijve Wiel Vaste Plaat Op zwaar werk berekende Gietmachines 6“ Diameter880lbs Capaciteit
| Naam van het product: | 6" Diameter 880lbs Capaciteit PP Rigid Wheel Vaste plaat Heavy Duty Casters Factory China |
|---|---|
| Stijl:: | 6" pp rigide rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 6“ |
3-8 inch zware draadloze trolleybus met een laadvermogen van 200-500 kg
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
8x2 van het de Plaat660lbs Meubilair van de duimwartel Afsluitbare de Gietmachinewielen
| Productnaam: | 8x2 van het de Plaatwiel 660LBS van de duimwartel de Gietmachines van het de Capaciteitsijzer voor M |
|---|---|
| Stijl:: | gietmachines van het de wartelslot van het 8 duim de op zwaar werk berekende ijzer |
| Wielgrootte:: | 8x2 duim |
200/250 kg laadvermogen steigerwerk zware PU-rolwielen voor industriële toepassingen
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |

