Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 159 producten.
Vergrendeling Mount Trolley Wheels Heavy Duty Gedrukt Stem Bolt Hole Spacing 2,5 inch voor zware toepassingen
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Rollerlager Steigerwiel Zwenkwiel 8 Inch 50mm Wielbreedte voor Zware Toepassingen
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
100 mm zware rollen met een laadvermogen van 837 lbs voor industriële machines
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Grootte: | 100 mm |
Zware trolleywagens met een laadvermogen van 200-500 kg
| Plaatgrootte: | 4 x 4,5 inch |
|---|---|
| Stamgrootte: | M12x15mm |
| Gebruik: | karretjekar |
Dubbele kogellager steigerwielen Draagvermogen 200/250kg Zware toepassingen
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Zware rood ijzeren PU-rollers met een laadvermogen tot 837 lbs
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Wielcentrum: | ijzer |
100kg lading V Groefwielen, 50mm Op zwaar werk berekende Bevers
| Productnaam: | 50mm 100kg snakken van de gietmachinewielen van het plaatspoor van de de katrolkleur het zink v-Groe |
|---|---|
| Stijl:: | V-vormige groefwielen |
| Wieldiameter:: | 50mm |
Industriële polyurethaan draairollers met rem in zwart
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Stijl: | Wartelgietmachine |
Gietijzer 75mm Hoogste Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Plaat Zwarte Vork voor lijst
| Productnaam: | Verwerkende 75mm Hoogste Plaattype Stijve van het de PlichtsGietijzer van de Plaat Zwarte Vork Midde |
|---|---|
| Stijl:: | Gietijzer stijve gietmachines |
| Wielkleur:: | Ijzer |
Zwarte plaat rollers 2,5 inch diameter voor zwaar werk
| Kleur van het wiel: | Zwart |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2,5 Duim |
| Kleur: | Zwart |

