Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
OEM 770LBS Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines van de Aluminium de Hoogste Plaat
| Productnaam: | YLCASTER OEM 770LBS van het het Aluminiumpu Wiel van de Ladingscapaciteit Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 770lbs aluminiumpu stijve gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 770lbs |
TPR-topgeplateerde rollenrol voor zware apparatuur in industriële omgevingen
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
150mm 6 Duim Zwarte Hittebestendige Vaste 400kg Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines
| productnaam: | WBD levert 150 mm zwarte hittebestendige vaste wielen 400 kg stijve ovenwielen China |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve ovenwielen van 150 mm |
| Capaciteit:: | 400KG |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Boutgatafstand 25 inch Zware Wiel Caster Rubber PU Nylon TPR Industriële Zwenkwielen voor Zwaar Belast Materieel Mobiliteit
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
837lbs zware polyurethaan rolwielen dubbele kogellagers rode ijzeren centra
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Heavy Duty Polyurethane Casters Red Dual Ball Bearings 837lbs Belastingcapaciteit
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
Pvc 100x50mm de Op zwaar werk berekende Wielen van de Wartelgietmachine voor Industrieel
| Productnaam: | van het de plaatkogellager van de 4 duimwartel de stijve op zwaar werk berekende gietmachines van pv |
|---|---|
| Stijl:: | De holle op zwaar werk berekende gietmachines van pvc |
| Wielmateriaal:: | PVC+PP |
230kg ladend Op zwaar werk berekende Wartelgietmachines met Rem, Oranje Pu de Wielen van de 5 Duimgietmachine
| Productnaam: | van het de plaatkogellager van de 5 duimwartel stijve holle oranje pu op zwaar werk berekende gietma |
|---|---|
| Stijl:: | Holle pu op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielkleur:: | Orange+Black |
300kg de Gietmachine van de ladingswartel rijdt Op zwaar werk berekend, 6“ Op zwaar werk berekende Sluitengietmachines
| productnaam: | 6 inch 50 mm brede bovenplaat dubbele kogellager dikke kunststof pp zware zwenkwielen met slot |
|---|---|
| Stijl:: | Kunststof zware zwenkwielen |
| Wielmateriaal:: | Plastic |

