Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
TPR Bolt Hole Spacing 2,5 Inches Industrial Heavy Duty Trolley Wheels 8 Inches
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
200mm Diameter Zachte TPR bevestigde Op zwaar werk berekende Kogellagerwielen
| Productnaam: | 200mm van het Wielgray fixed heavy duty casters van de Diameter de Grote Grootte Zachte TPR Fabrikan |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm TPR bevestigden op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 20cm |
100 mm rode rollen met polyurethane wielen
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| Lagers: | Ballenlagers |
Oranje Pu 150x50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Dubbel Kogellager
| Productnaam: | 150mm van het de plaat dubbele kogellager van de wartel stijve rem holle oranje pu op zwaar werk ber |
|---|---|
| Stijl:: | Holle pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Bouw:: | Ballrace twee |
Polyurethaan-spoelrollers / ijzeren pu-spoelrolwiel Dual ballenlagers
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
837lbs zware rollen met ijzercentrum polyurethaan wielen dubbele kogellagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Flexibele Draai van de het Aluminiumkern van de 6 Duimwartel de Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Naam van het product: | 6 inch aluminium kern PU hoge capaciteit wiel bovenplaat vaste zware zwenkwielen te koop |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch aluminium pu vaste wielen |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
8 duim Zacht Groen Wiel 300kg die Op zwaar werk berekende het Slotgietmachines 304 laden van de Roestvrij staalwartel
| Productnaam: | 8 duim Zacht Groen Wiel 300kg die Op zwaar werk berekende het Slotgietmachines 304 laden van de Roes |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende gietmachine van het tprroestvrije staal |
| Wielkleur:: | Black+green |
6 van de Gietmachines Grijze pvc van de duim het Zijrem Op zwaar werk berekende van het het WielKogellager van de de Wartelplaat Knobbelige Loopvlak
| Productnaam: | 6 van het het WielKogellager van pvc van de duim Zijrem Grijze van de de Wartelplaat Knobbelige het |
|---|---|
| Stijl:: | Grijze pvc-wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| OBM:: | Beschikbaar |
Oranje 125mm Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines met Remmen voor Karretjes
| Productnaam: | 125mm wartel vaste pu van de remplaat oranje hummer betreden wiel op zwaar werk berekende gietmachin |
|---|---|
| Stijl:: | Pvc-de op zwaar werk berekende gietmachines van de loopvlakwartel |
| Bouw:: | Gelast |

