Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Steekwagentrolley Zware Rubberen Wielen Diameter 8 Inch Hoogte 125mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Industriële rollen met een hoge draagcapaciteit
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
Polyurethaan-schermen voor zware werkzaamheden met een met zink geverfd beugeloppervlak voor karren
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Rode zware rollers 837lbs Belastingcapaciteit Ballagers ijzeren wiel Centrum Zink geschilderd
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |
Zware trolleywielen met een kogellager van 90 mm tot 125 mm
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
| Stamgrootte: | M12x15mm |
IJzeren wielcentrum 100 mm zware ICaster Duurzame zware lading rollers die soepele mobiliteit en industriële sterkte bieden
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |

