Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
3 inch stalen wielkolom met 2,5 inch spanningsruimte
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Heavy Duty trolley wielen met 4 x 4,5 inch plaat
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Zware draaibare rubbertopplaat castor wiel bollagers
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
200mm Zilveren van de de Kern Stijf Gietmachine van de Kleuren300kg Capaciteit Hol de Wielen Vlak Loopvlak
| Productnaam: | Fabrieksverkoop 200mm Zilveren van de de Capaciteits Hol Kern van het Ijzerwiel 300kg Stijf Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm de zijgietmachines van het slotijzer |
| Wielgrootte:: | 20 cm |
Hoogste van de het Wiel280kg Capaciteit van het Plaatstaal Zijslot 150mm Beverwielen
| Productnaam: | WBD vervaardigt 150mm van het het Staalwiel 280kg van de Diameter Hoogste Plaat van het de Capacitei |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm de gietmachines zijslot van het ijzermeubilair |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Polyurethane-spoelers met dubbele kogellagers voor trolleys 100 mm
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Gewichtsvermogen tot 837 lbs. Zware rollen met polyurethaanwielmateriaal Zink geverfde beugeloppervlaktebehandeling
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Pu 75mm Lage Profiel Op zwaar werk berekende Gietmachines, de Wielen van het de Hoge Capaciteitspolyurethaan van 500kg
| Productnaam: | 75x50mm 1100lbs 500kg de hoogste pu van de het gietijzerkern van de plaatwartel rode lage wielen van |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende lage wielen van de profielgietmachine |
| Wielkleur:: | red+black |
De Capaciteit van Pu 350kg Wielen van de 6 Duim de Op zwaar werk berekende Gietmachine voor Industrieel
| productnaam: | 6 inch diameter 2 inch breedte zwenkplaat boog loopvlak rode pu ijzeren kern zware zwenkwielen voor |
|---|---|
| Stijl:: | Boogloopvlak PU heavy duty zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Rood + Zilver |

