Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
6“ van de de Wartelrem van de Diameter770lbs Capaciteit de Gietmachines van het het Aluminiumpu Wiel
| Productnaam: | 6 "Diameter 770LBS Capaciteit Zwenkrem Aluminium PU Wiel Heavy Duty 304SS Casters Bedrijf China |
|---|---|
| Stijl:: | Zware aluminium PU 304ss zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Oranje |
Rustige rolwielen met een hoge laadcapaciteit voor industriële toepassingen
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
200-500 kg capaciteit Draaibare rolwielen 3/4/5/6/8 inch Load Bearing Rollers
| Hoogte: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 200-500kg |
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
200-500 kg laadvermogen 3-8 inch gespannen stengel industriële trolley cart casters
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
Heavy Duty 2,5 inch Bolt Hole Spacing Trolley Wheels 90-125mm Voor karren
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
2 de Wartelwiel van duim Industrieel Groen Pu Zwaar Karretjes met Kogellager
| Productnaam: | 6x2 inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters voor zware trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 6x2 inch pu draaiende zware rollen |
| Wielgrootte:: | 6x2 duim |
Stevige Kern van de het Meubilairwartel van de 8 Duim660lbs Capaciteit de Wielen van de de Plaatgietmachine
| Productnaam: | WBD Wholesales van de de Capaciteitswartel van het 8 duim de Grote Wiel 660LBS van het de Plaat Zilv |
|---|---|
| Stijl:: | de wartelgietmachines van het 8 duim op zwaar werk berekende ijzer |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
6 Hittebestendige de Gietmachinewielen ISO9001 van de duim880lbs Capaciteit
| Productnaam: | 6 inch 880 lbs zware plaat draaibare rollager bruin fenol 280 ℃ hittebestendige zwenkwielen groothan |
|---|---|
| Stijl:: | Zware 280℃ hittebestendige zwenkwielen |
| Wiel diameter:: | 150mm |
837lbs wielcapaciteit Industrial Caster 144mm Algemene lengte gladde gemakkelijke beweging
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
Ultralicht steigerwielen voor stalen steigerwerken
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |

