Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
8“ Stevige PA880lbs Capaciteit 304 de Wartelgietmachines van de Roestvrij staal Dubbele Rem
| Productnaam: | WBD wholesales 8 de“ Stevige Capaciteit van het PAwiel 880LBS 304 de Wartelgietmachines van de Roest |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende nylon 304ss-gietmachine |
| Wielkleur:: | Beige |
Transportremtype Rolspeler Wielrolspeler 200/250kg Belasting 50mm Stengel van staal
| Gebruik: | Steigerwerk |
|---|---|
| Type: | Draai/stijf/dubbele rem |
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |
6inch pu roestvrij staalgietmachines
| productnaam: | Groothandel 6 inch bovenplaat draaibare rode pu roestvrijstalen zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel |
| wiel kleur:: | Rood+Grijs |
50 mm industriële steigerwielen met rollagers
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Richtingwielen Vaste Plaat Bruine TPR Gietmachines 2,5“ Diameter voor Automaten
| Productnaam: | 2.5" diameter richtingswielen van vaste platen bruin TPR-rollers voor automaten |
|---|---|
| Stijl:: | Ventilatoren |
| Wielkleur:: | Bruin |
4“ u-van de het Staal1100lbs Capaciteit van Groefwielen de Stevige Gietmachines van het de Vormspoor van U voor Schuifdeurengroothandel
| Productnaam: | 4“ u-van de het Staal1100lbs Capaciteit van Groefwielen de Stevige Gietmachines van het de Vormspoor |
|---|---|
| Style:: | U groove caster |
| Wieldiameter:: | 100mm |
Dubbele kogellager werkbank rollers 2,5 inch wielen Corrosieweerstand
| laadvermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Zwart |
Groothandel Industrial Caster Swivel Workbench Casters 2,5 inch Polyurethane Wiel Diameter
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 300 pond. |
| Pakkethoeveelheid: | 4 |
2.5 inch werkbank rollen met polyurethaan wielen draaien en remmen
| type lager: | dubbel kogellager |
|---|---|
| Stijl: | Wartelgietmachine |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
3/4/5/6/8 inch Nylon ziekenhuis trolley wielrollers voor medische apparatuur
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
| Materiaal: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

