Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 167 producten.
Slijtvast staal werkbankrol met polyurethane wielen met een diameter van 2,5 inch
| Wieldiameter: | 2,5 Duim |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| laadvermogen: | 300 pond. |
300 lbs laadvermogen werkbank rollen met zink geplatte afwerking
| Wieldiameter: | 2,5 Duim |
|---|---|
| laadvermogen: | 300 pond. |
| Type wiel: | Draaien met rem |
2.5 inch wieldiameter polypropyleen werkbankrollers met dubbel kogellager
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
300 lbs werkbankrollers voor zware houten producten met zinkgeplatte gecoate oppervlaktebehandeling
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
|---|---|
| type lager: | dubbel kogellager |
| Hoeveelheid verpakkingen: | 4 |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Doppelballagers voor werkbanken met draaiend rolbord met zinkgeplatte efficiëntie
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
90mm Hoogte 5 inch Bolt Hole Casters Met 200kg 300kg 400kg 500kg laadcapaciteit
| Stamgrootte: | M12x15mm |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Vervoervermogen: | 200-500kg |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Ylcaster 50 mm industriële rollers remtype rolwiel met zinkgeplatte dubbelrollagers
| Vervaardiging: | YLcaster |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |
| Verwerkt stammateriaal: | staal |
Rigiede steigerwielen voor gladde beweging Bewerkte staalstam dubbel kogellager
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |

