Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 227 producten.
Richtingstpr Wiel 50mm Lichte Plichtsgietmachines met dubbel kogellager
| Productnaam: | Blauw Richtingstpr Wiel 50mm Reeks van de Gietmachinewielen van de Hoge Capaciteits de Lichte Plicht |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte stijve gietmachines van plichts blauwe tpr |
| Wielgrootte:: | 50mmx20.3mm |
300kg het laden van de Wielen van het 6 Duimpolyurethaan, de Gietmachinewiel Met veerwerking van ISO9001
| Naam van het product: | 6 inch 300 kg zware ijzeren pu enkele veerwielen voor garages |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel met enkele veer |
| Wieldiameter:: | 6 inch |
5 van het het Wiel Blauwe Pu Op zwaar werk berekende Industriële Karretje van het duimpolyurethaan het Wielgietmachines
| Productnaam: | 5 van het het Loopvlakwiel de Blauwe Pu van het duimpolyurethaan van het het Karretjewiel Stijve Op |
|---|---|
| Stijl:: | Zuiver Pu-Wiel |
| Wielgrootte:: | 5 inch |
Richtingwielen Vaste Plaat Bruine TPR Gietmachines 2,5“ Diameter voor Automaten
| Productnaam: | 2.5" diameter richtingswielen van vaste platen bruin TPR-rollers voor automaten |
|---|---|
| Stijl:: | Ventilatoren |
| Wielkleur:: | Bruin |
50 mm industriële steigerwielen met rollagers
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Groothandel Industrial Caster Swivel Workbench Casters 2,5 inch Polyurethane Wiel Diameter
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 300 pond. |
| Pakkethoeveelheid: | 4 |
Dubbele kogellager werkbank rollers 2,5 inch wielen Corrosieweerstand
| laadvermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Zwart |
4/5/6/8 inch kogellager draaiend rigide vergrendeling trolley kar wielen draadstengel topplaat gemonteerd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| De berg: | Draaibaar, stijf, vergrendeld |
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
2.5 inch werkbank rollen met polyurethaan wielen draaien en remmen
| type lager: | dubbel kogellager |
|---|---|
| Stijl: | Wartelgietmachine |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
3/4/5/6/8 inch Nylon ziekenhuis trolley wielrollers voor medische apparatuur
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
| Materiaal: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

