Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate heavy duty rigid casters ] bij elkaar passen 227 producten.
ISO9001 oranje Kleur Gietmachines van het 6 Duim400kg de Vlakke Loopvlak Pu
| productnaam: | 6 inch 400 kg oranje PU-wielplaattype zwenkwielen voor zwaar gebruik Fabrikant China |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch aluminium pu zwenkwielen |
| Wiel capaciteit:: | 400kg |
2 de Gietmachines Chrome van de duimAutomaat schilderden de Stijve Wielen van de Plaatgietmachine
| Naam van het product: | Groothandel 2 inch automaten rollers Chroom geverfde rigide plaat rollers wielen |
|---|---|
| Stijl:: | met een breedte van niet meer dan 20 mm |
| Wieltype:: | Zacht |
4 van de de Wielen Hoge Lading van het duim de Stevige Gietijzer Wielen van de de Rem Industriële Gietmachine Zij voor Meubilair
| Productnaam: | 4 van de de Wielen Hoge Lading van het duim de Stevige Gietijzer Wielen van de de Rem Industriële Gi |
|---|---|
| Stijl:: | Het meubilairgietmachines van de gietijzerwartel |
| Wielgrootte:: | 4 duim |
200/250 kg capaciteit Solid Steel Core Industry Swivel Caster Wheel Met Zink Palated Bracket
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Zinkverzorgd |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PP/PVC/PU/rubber |
| Toepassing: | Vervoer |
200mm 880lbs de Gietmachines van het Capaciteitsroestvrije staal Geen het Merken
| Productnaam: | 200 mm 880 lbs capaciteit bovenplaat draaibare nylon 304 roestvrijstalen zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende nylon roestvrij staalgietmachine |
| Wielkleur:: | Beige |
6 Hittebestendige de Gietmachinewielen ISO9001 van de duim880lbs Capaciteit
| Productnaam: | 6 inch 880 lbs zware plaat draaibare rollager bruin fenol 280 ℃ hittebestendige zwenkwielen groothan |
|---|---|
| Stijl:: | Zware 280℃ hittebestendige zwenkwielen |
| Wiel diameter:: | 150mm |
Stalen loopvlak stengel zwenkwiel voor mobiele steiger voor gemakkelijke manoeuvreerbaarheid en duurzame prestaties
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Oranje Wearable het Roestvrije staalgietmachines van de 5 Duim660lbs Lading
| Productnaam: | 5 bevestigde de duim660lbs hoogste plaat pu 304 van het wartel oranje aluminium op zwaar werk bereke |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminiumpu roestvrij staalgietmachine |
| Wielkleur:: | Orange+PU |
8“ Stevige PA880lbs Capaciteit 304 de Wartelgietmachines van de Roestvrij staal Dubbele Rem
| Productnaam: | WBD wholesales 8 de“ Stevige Capaciteit van het PAwiel 880LBS 304 de Wartelgietmachines van de Roest |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende nylon 304ss-gietmachine |
| Wielkleur:: | Beige |
Transportremtype Rolspeler Wielrolspeler 200/250kg Belasting 50mm Stengel van staal
| Gebruik: | Steigerwerk |
|---|---|
| Type: | Draai/stijf/dubbele rem |
| Vervoervermogen: | 200/250 kg |

