Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 141 producten.
50mm schilderden de Transparante Meubilairgietmachines voor Ingepaste Stam Chrome Zachte Beverswartel met Slot
| Productnaam:: | 50mm schilderden de Transparante Gietmachines voor Meubilair Ingepaste Stam Chrome Zachte Beverswart |
|---|---|
| Wielkleur:: | Ontruim |
| Wielmateriaal:: | Pu |
5 inch wielenbreedte zinkgeplatte rollen voor middelmatige belasting voor toepassingen met middelmatige belasting
| Algemene lengte: | 5-3/4 inch |
|---|---|
| Typ van rem: | Zijslot |
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
200mm Diameter Zachte TPR bevestigde Op zwaar werk berekende Kogellagerwielen
| Productnaam: | 200mm van het Wielgray fixed heavy duty casters van de Diameter de Grote Grootte Zachte TPR Fabrikan |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm TPR bevestigden op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 20cm |
Capaciteit Rollers 4 inch Wiel Diameter Top Plaat Draaiende straal 3-1/2 inch Voor zware lasten en hoge gewichtscapaciteit
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
2816LBS capaciteitsGietijzer 4 Pu-Gietmachinereeksen Twee Kogellager
| Productnaam: | 2816LBS van de het Gietijzerkern Pu van het capaciteitshuisdier Vastgestelde van de het Wielplaat St |
|---|---|
| Stijl:: | Pu van de ijzerkern bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4 duim |
Stevige Roterende het Karretjewielen van de 4 Duimwiel Ingepaste Stam
| Productnaam: | YLcaster levert“ Stevige Wiel Ingepaste Stam 4 die de Hoofd Middelgrote Gietmachines van de de Warte |
|---|---|
| Stijl:: | De pa304ss gietmachines van de stamwartel |
| Dragend Type:: | Duidelijk lager |
Topplaatgrootte 2-6 inch en 1-4 inch wielbreedte industriële rollers voor zware toepassingen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
450kg het laden van op zwaar werk berekende gietmachines
| Productnaam: | 200 mm bovenplaat dubbele kogellager aluminium kern pu zware wielen |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van aluminium voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
50mm Lichte de Plichtsgietmachines van het Wiel Zijslot pp voor Meubilair
| Productnaam: | Directe Verkoop 50mm van het het Meubilairgebruik van de Wielgrootte van de het Slotwartel Zijgietma |
|---|---|
| Stijl:: | 2inch lichte de plichtsgietmachines van pp |
| Het dragen:: | Nr |
125x50mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines van het DiameterGietijzer met Vetuitsteeksel
| Productnaam: | 125x50mm van het het Gietijzerwiel 230kg van de Diameter de Holle Kern van de Capaciteits Op zwaar w |
|---|---|
| Stijl:: | 125x50mm op zwaar werk berekende ijzer stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 125X50mm |

