Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 141 producten.
Industriële zwenkwielen met schroefdraad en kunststof wielen, geoptimaliseerd voor industriële verpakking en assemblagelijnen
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
TPR Bolt Hole Spacing 2,5 Inches Industrial Heavy Duty Trolley Wheels 8 Inches
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
4 inch medium duty rollers met een boorgat van 1/4 inch en een grijs/rood/blauw/oranje/groen/wit wiel
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
Vergrendeling Mount Trolley Wheels Heavy Duty Gedrukt Stem Bolt Hole Spacing 2,5 inch voor zware toepassingen
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Zware trolleywielen met een kogellager van 90 mm tot 125 mm
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
| Stamgrootte: | M12x15mm |
Industriële wielrollers tot 5000 pond zwaar werk met duurzame stalen afwerkingswielen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Industriële rollers met een wieldiameter van 4 inch
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
Industriële rollers 3 inch wielbreedte 5-3/4 inch totale hoogte voor zware toepassingen
| De Grootte van het boutgat: | 1/4 inch |
|---|---|
| Kleur van het wiel: | Grijz/rood/blauw/oranje/groen/wit |
| Wieldiameter: | 4 inch |

