Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate braked swivel castors ] bij elkaar passen 141 producten.
3“ Transparante van het de Wartelbureau van de Wielm10 Ingepaste Stam van de Stoelgietmachines het Meubilairdecoratie
| Productnaam:: | 3“ Transparante van het de Wartelbureau van de Wielm10 Ingepaste Stam van de Stoelgietmachines het M |
|---|---|
| Wielkleur:: | Transparant |
| Wielmateriaal:: | Pu |
8inch op zwaar werk berekende Gietmachines Met veerwerking, 770lbs die Op zwaar werk berekende Polyurethaangietmachines laden
| Productnaam: | pu van het de capaciteitsijzer van de 8 duim770lbs lading de op zwaar werk berekende dubbele garages |
|---|---|
| Stijl:: | Gietmachine van de wartel de dubbele lente |
| Wieldiameter:: | 8 duim |
880LBS Hittebestendige capaciteit Roterend 6“ Drogende Gietmachines van het Rekkarretje
| Productnaam: | 880LBS capaciteits Hittebestendig Roterend Wiel 6“ Drogende de Gietmachinesfabrikant China van het R |
|---|---|
| Stijl:: | 6 de“ drogende gietmachines van het rekkarretje |
| Capaciteit:: | 880lbs |
1-4 inch loopvlakbreedte industriële wielen voor temperatuurbereik tot 300 ° F
| Materiaal: | Staal/ Aluminium/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Vervoervermogen: | Tot 5.000 pond |
Lagertype Ballagertype middelgrote rollen 4 inch wielbreedte grijs wielkleur
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Brake Type: | Side Lock |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
De op zwaar werk berekende Stijve Richtingtpr Stille Gietmachines van het 6 Duim Thermoplastische Rubberwiel 550LBS
| Productnaam: | De op zwaar werk berekende Stijve Richtingtpr Stille Gietmachines van het 6 Duim Thermoplastische Ru |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve wieltpr op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
Gecustomiseerde industriële rubberrolbanden met niet-markerend loopvlak
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Dubbele kogellagers met middelgrote werkzaamheden 4 inch wieldiameter voor zware toepassingen
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Heavy Duty 2,5 inch Bolt Hole Spacing Trolley Wheels 90-125mm Voor karren
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Staalrollers 100-300 kg laadvermogen met 3-8 rubberen wielen
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |

